ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Lékař radí

Rubrika LÉKAŘ RADÍ se stala nedílnou součástí nadstandardního klientského servisu. Na dotazy odpověděl MUDr. Ján Pálinkáš, který se na problematiku léčebného využití koncentrovaného polarizovaného světla specializuje bezmála 15 let. Své bohaté praktické zkušenosti využívá i při své publikační činnosti. Jako neúnavný propagátor této maximálně šetrné a přitom vysoce účinné metody a autor řady odborných i populárně naučných článků je považován za jednoho z předních odborníků na léčbu polarizovaným světlem.

MUDr. Ján Pálinkáš

Plotýnka

Ico

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda Biostimul pomůže při problému s vyhřezlou plotýnkou. Léčím se již více jak tři měsíce a již jsem absolvovala i obstřik pod CT bez valného účinku. Hrozí mi tedy operace... Děkuji za odpověď.
Zobrazit odpověď


Preeklampsie

Ico

Od známé dcera porodila 29.4.2009, ale měla ke konci těhotenství velké problémy s otoky nohou a vysokým krevním tlakem. Porodila o tři týdny dříve Císařským řezem z důvodu , že jí bylo diagnostikována Preeklamsie. Nyní je stav již po podávání antibiotik a léků na vysoký krevní tlak stabilizovanější, ale vysoký krevní tlak přetrvává. Jak se dá při Preklamsii spojení s vysokým krevním tlakem využívat Biostimul? Určitě bude vhodné používat Biostimul i na jizvu po Císařském řezu. Jak to působí na miminko? Děkujeme za odpověď.
Zobrazit odpověď


Tinitus

Ico

Mohu lampu Biostimul využít k léčbě pískání v uších? Na jaké místo nejlépe aplikovat?
Zobrazit odpověď


Dna

Ico

Dobrý den, je mi 30let a již bych mohla trpět dnou? Jsem štíhlá, takže nadváhou netrpím. Na ukazováčcích rukou, na kloubech se mi objevili malé otoky. Může se jednat od dnu? Otoky nejsou bolestivé.
Zobrazit odpověď


Bolest lokte

Ico

Manželka trpí bolestmi levého loktu. Ortoped nenasadil žádnou léčbu, protože je manželka ve druhém měsíci těhotenství. Pravděpodobně jde o tenisový loket. Může manželka používat Biogel, nebo má používat Biolampu jen na suchou pokožku. Velice předem děkuji za odpověď pane doktore. S úctou K. Nechuta
Zobrazit odpověď


Chronické plísňové záněty poševní

Ico

Dobrý den, je možné Biostimulem léčit také tento problém?
Zobrazit odpověď


Afty

Ico

Jak bojovat s afty? Mám 34let a poslední dobou, což je asi dva měsíce, se mi objevují afty na jazyku. Je to dosti bolestivé, prosím, poraďte. Mažu si jazyk fialoýym roytokem, ale nezabírá. Jsou prý vitaminy, které mi v těle chybí, je to možné?Pokud ano, jaké?Děkuji za odpověď. M.T.
Zobrazit odpověď


Zánět prsu při kojení

Ico

Dobrý den pane doktore, naše snacha má již po několikáté při kojení měsíčního vnuka ztvrdlé jedno nebo obě prsa. Minule jí gynekolog předepsal antibiotika, která prý může užívat i při kojení, ale myslím, že to nebyla ta nejlepší cesta. Nyní jí tvrdnou prsa znovu. Doporučil byste svícení bioptronovou lampou k uvolnění zánětů prsou?
Zobrazit odpověď


Novorozenecká žloutenka

Ico

Dobrý den, mám skoro 4týdenního syna, který má recidicující hyperbilirubinémii. Jsme stále sledováni,již jsme 2x absolvovali fototerapii v rámci nemocnice,syn má ale stále hodnoty bilirubinu v krvi na hranici svícení.Máme doma půjčený Biostimul SS01,tak jsem se chtěla zeptat, zda je možné ho v podpoře odbourávání bilirubinu využít a jak ho dávkovat. Děkuji za odpověď.
Zobrazit odpověď


Léčba Herpes genitalis

Ico

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda přístroj Biostimul může napomoci ke zmírnění výsevu, četnosti výsevu puchýřků při herpes genitalis, či zmírnění bolestí, množství a velikosti puchýřku při již probíhajícím výsevu? Děkuji za odpověď.
Zobrazit odpověď


1   2   3   4   5