ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Lékař radí

Rubrika LÉKAŘ RADÍ se stala nedílnou součástí nadstandardního klientského servisu. Na dotazy odpověděl MUDr. Ján Pálinkáš, který se na problematiku léčebného využití koncentrovaného polarizovaného světla specializuje bezmála 15 let. Své bohaté praktické zkušenosti využívá i při své publikační činnosti. Jako neúnavný propagátor této maximálně šetrné a přitom vysoce účinné metody a autor řady odborných i populárně naučných článků je považován za jednoho z předních odborníků na léčbu polarizovaným světlem.

MUDr. Ján Pálinkáš

Astma

Ico

Vážený pane doktore, kolem 40. roku mi propuklo astma. Tři roky kombinací různých léků, sprejů apod. mi nepomáha, má nemoc mě omezuje na běžném životě. Zároveň trpím sinusitidou. Hledám proto pomoc, kde se dá. Narazila jsem při tom na vaše stránky s mnoha kladnými zkušenostmi. Prosím Vás proto o radu, jak z toho alespoň o kousek k lepšímu? S díky Vám za odpověď.
Zobrazit odpověď


Halux

Ico

Jsem po operaci haluxu 5 měsíců. Nohu mám stále nateklou,neobuji žádné boty jen cyklistické a noha mě stále bolí.Nechci do konce života chodit jen v cyklistických botách. Chodila jsem na rehabilitaci 3 měsíce po operaci. Co mám dělat a dá se ještě moje noha spravit tak, abych mohla ještě nosit elegantní boty? Kvůli "špatně provedené operaci" nemohu najít práci.Práce, kterou jsem vykonávala,vyžaduje elegantní oblečení.Děkuji za odpověď
Zobrazit odpověď


Jizvy

Ico

Dobrý den, prosím o informaci, zda tato lampa je účinná i při léčení velkých jizev po ortopedických operacích. Dcera má sklon ke keloidním jizvám a pomáhá jí lampa bioptron, kterou mají v lázních Velké Losiny. Chtěli bychom mít něco takového doma, protože ji čekají ještě další operace a lázně jsou trochu z ruky. Bude tedy Biostimul na prevenci keloidizace jizev stejně účinný jako Bioptron?
Zobrazit odpověď


Bechtěrevova nemoc

Ico

Je Biostimul účinný i pro pacienty, kteří maji bechtěrevovu chorobu? Kde a jak aplikovat biostimul. Děkuji
Zobrazit odpověď


Tepenná dučej

Ico

Dobrý den, dítě má 17 měsíců srdeční otevřená tepenná dučej, stále na antibotikách s pauzami tak 3 týdnů. Jak používat biostimul. Děkuji za odpověd.
Zobrazit odpověď


Parkinsonova nemoc

Ico

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat. Mám známého, který má PARKINSOVOU nemoc, a zajímalo by mne, jak by mu mohla pomoci Váš Biostimul, případně kde a jak by ji měl aplikovat. Předem děkuji za odpověď.
Zobrazit odpověď


Kašel u malých dětí

Ico

Dobrý den pane doktore. Chtela jsem se zeptat, jaky velky ucinek je lecba biolampy u malých deti. Dcerce jsou dva roky, a uz mesic trpi suchým kašlem s doprovodem kaslani hlenu. Lecbu biolampou jsem zavedla je to par dni, tak jsem se chtela zeptat za jak dlouho muzu ocekavat zlepseni. U pani doktorky jsme byli, ale leky nezabíraji. Dekuji za odpoved.
Zobrazit odpověď


Operace haluxu

Ico

Dobrý večer! Prosím o radu, kdy se může začít používat lampa Biostimul /mám ji doma/ po operaci Haluxu na noze? Jak často, jaký druh režimu /kontinuálni nebo pulzní/ mi v mém případě doporučujete používat. Za odpověd děkuji Skalošová
Zobrazit odpověď


Rozštěp horního patra

Ico

Můj roční syn jde za tři neděle na operaci roštěpu horního patra, pomocí lampy mu posilujeme imunitu. Poraďte mi prosím, zda můžeme svítit ještě na jiné body, a jakým způsoben máne pokračovat po operaci. Děkuji Markéta
Zobrazit odpověď


Bolest nohou

Ico

Už pol roka ma bolí noha... priatelia mi doporučili biolampu....Čo by ste mi poradili vy?
Zobrazit odpověď


1   2   3   4   5