ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Lékař radí

Rubrika LÉKAŘ RADÍ se stala nedílnou součástí nadstandardního klientského servisu. Na dotazy odpověděl MUDr. Ján Pálinkáš, který se na problematiku léčebného využití koncentrovaného polarizovaného světla specializuje bezmála 15 let. Své bohaté praktické zkušenosti využívá i při své publikační činnosti. Jako neúnavný propagátor této maximálně šetrné a přitom vysoce účinné metody a autor řady odborných i populárně naučných článků je považován za jednoho z předních odborníků na léčbu polarizovaným světlem.

MUDr. Ján Pálinkáš

Ochrana očí

Ico

Zajímalo by mě, jak je to s aplikací Biostimulu v oblasti očí. V návodu jsem se dočetl pouze o zavření očí. Opravdu to stačí? Nehrozí nějaké poškození zraku Biostimulem?
Zobrazit odpověď


Chronická folikulitida

Ico

Lečitelem mi byla doporučena biolampa na léčbu chronické folikulitidy. Ráda bych slyšela více názorů. Mám tuto nemoc v pokročilém stádiu, již 11 x vyřezávání - žadná jiná lečba není. Proto prosim nějaké informace, jestli mi jeste lampa může pomoci. Děkuji.
Zobrazit odpověď


Hemoroidy v těhotenství

Ico

Vážený pane doktore, chtěla bych se zeptat, zda je možné použít biolampu při problémech s hemoroidy v těhotenství. Do šestého měsíce těhotenství jsem problémy neměla, ale nyní se mi okolo konečníku vytvořily bouličky, jsou v barvě kůže, nejsou namodralé ani červené, ale obtěžují. Na WC chodím pravidelně a bez problémů, ale přesto mám tyto problémy. Děkuji za odpověď.
Zobrazit odpověď


Tenisový loket

Ico

Vážený pane doktore, mám Biolampu pouze kratkou dobu a proto by mě zajímala aplikace světla na tenisový loket. Předpokládám, že osvicovat se bude pravděpodobně konkrétní bolestivé místo a asi dlouhodobě a v pulsním režimu. Nevím ale, zda 1x, 2x či víckrát denně a zda 5 nebo 10 min. Děkujiza odpověď.
Zobrazit odpověď


Migrény

Ico

Vážený pane doktore, roky mě trápí migrény a abych byla upřímná, selhalo vše - a abych byla ještě upřímnější, nevěřím ani biolampám. Přesto by mě zajímalo, jaké máte zkušenosti s migrénami ?
Zobrazit odpověď


Lupénka

Ico

Dobrý den, mám nějakou šanci léčit polarizovaným světlem taky lupénku? Protože jestli ano...
Zobrazit odpověď


Rýma a nachlazení

Ico

Pane doktore, biolampa mi pomáhá na bolestí zubů a při bolestech menstruaci. Moji maminku teď ale trápí častá rýma a nachlazení, lze použít Biostimul i v tomto případě? A jak? Moc děkuji za odpověď.
Zobrazit odpověď


Chronický zánět nosní dutiny - sinusitida

Ico

Vážený pane doktore, trpím chronickým zánětem nosní dutiny, občas léčeným antibiotiky, který zvláště v zimních měsících nabývá akutní formy. Lze použít Biostimul a jak postupovat?
Zobrazit odpověď


Kontinuální a pulzní režim

Ico

Dobrý den, pane doktore, prosím o radu, kdy je vhodné použít kontinuální a kdy pulzní režim?
Zobrazit odpověď


Využití akupunkturních oblastí

Ico

Pane doktore, prosím, jedna věc mi není jasná: Musí být při terapii daného problému využity všechny v návodu doporučené akupunkturní oblasti?
Zobrazit odpověď


1   2   3   4   5