ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Příběhy


Biostimul přispěl k mojí pohodě a zisku medaile

Ico

Lenka Šmídová - Reprezentantka ČR, nejúspěšnější český jachtař všech dob, stříbrná z OH v Aténách 2004, vítězka 3 závodů Světového poháru, bronzová z MS 2001 a řada dalších úspěchů, členka YC Spolana Neratovice.

Zobrazit príbeh


V nemoci bez pomoci nechce být nikdo sám

Ico

Paní Drahomíra Vaculová je předsedkyně pražské organizace Klubu bechtěreviků, členka výkonného výboru, předsedkyně sdružení osob s tělesným postižením a fyzioterapeutka.

Před třemi lety jsem Biostimul dostala jako vánoční dárek od svého manžela, který nevěděl, co vhodného koupit. Protože je elektroinženýr, jeho zájem vždy vzbuzovaly výrobky, které pohání elektrika. Chtěl mi často udělat radost pro mou profesi fyzioterapeutky, a tak hledal něco zajímavého. Podařilo se mu to!!!

Zobrazit príbeh


Kdo má, nebo někdy měl pejska, pochopí

Ico

Vyrostla jsem se svým zlatým pejskem Fidem. Zlatým doslova, jelikož je to Zlatý Retrívr. Užili jsme si spolu spoustu krásných a zábavných chvil, bouřlivá vítání, běhání po louce, aportování, hraní na zahradě a kousání bačkor (to podle mě nebyla taková sranda, ale Fidovi to přišlo jako velká psina).
V poslední době mi ale Fido začal dělat starosti. Čím dále tím častěji jsem si začala všímat, jak málo se mu chce na kdysi oblíbené ranní procházky. Po chvilce přemlouvání se sice nakonec vždycky zvedl, ale bylo očividné, jak moc velkou námahu mu to způsobilo. Když se to delší dobu nelepšilo, rozhodla jsem vyrazit k veterináři. Když jsme vešli do ordinace, hned jsem sdělila všechno co jsem věděla, ale místo složitých diagnóz jsem se ihned dozvěděla jediné, a to: “Čemu se divíte? Vždyť Fido už je pomalu dědeček úctyhodného věku, je jasné že ho začínají trápit klouby.”

Zobrazit príbeh


Dnes je Biostimul náš rodinný přítel

Ico

Tomáš DVOŘÁK, reprezentant ČR v atletice – desetiboj, trojnásobný mistr světa (1997, 1999, 2001), bronzový z OH 1996, držitel světového rekordu 8994 bodů (v letech 1999-2001)

Zobrazit príbeh


Je mi 10 let

Ico

Váš přístroj mi moc pomohl...a nejlepší na tom je, že svítit si můžu i sama, když mě něco bolí...
Jmenuji se Alice Vařechová a je mi 10 let. Váš přístroj mi pomohl při rýmě, když jsem si posvítila na kořen nosu. Taky mi pomohl při bolení v krku, když jsem si posvítila do krku a na krk. A taky mi pomohl při bolení za krkem. Moje babička mi posvítila na krk, jakoby na páteř a potom mě namazala biostimul gelem a moc se mi ulevilo. Potom jsme to opakovaly a moc to pomohlo. Děkuji Vám.

Zobrazit príbeh


Neznám, co je to nachlazení, rýma, chřipka, angína

Ico

Svoji první biolampu jsem si pořídila asi před 4 roky – a od té doby nedám na terapii světlem dopustit. Mně to nejlépe pomáhá na všechny možné bolesti, zejména v kloubech. Kdykoliv někde něco cítím, vezmu Biostimul a svítím na to místo, kde to zrovna bolí a většinou je to hned po prvních dvou třech nasvíceních podstatně lepší, někdy i úplně v pořádku... Hlavně tedy klouby, ale pak se taky musím pochlubit, že vždycky po ránu si dám budíček o 20 minut dříve, než potřebuji vstávat, a svítím si hlavně na imunitní body – od té doby, co si takhle pravidelně na ně svítím, tak neznám co je to nachlazení, rýma nebo chřipka, angína. Má to až neuvěřitelné preventivní účinky

Zobrazit príbeh


Vůbec nemusím užívat prášky na bolest

Ico

Já jsem s vaším Biostimulem moc spokojená, vůbec nelituji, že jsem za něj dala ty peníze. Nejvíc mi pomáhá na ten můj kyčel, na bederní páteř, na koleno – mám ho po těžkém úrazu... A když si lehnu, tak si Biostimul dávám na krční páteř, tam mi to taky hezky pomáhá – a dobře se mi pak spí... A hlavně, víte taky proč – já teď vůbec nemusím užívat prášky na bolest! To jsem ráda, to by člověk mohl brát do nekonečna a stejně už to pak nepomáhalo. Teď je vůbec nepotřebuji.

Zobrazit príbeh


Již od svých 20 let trpím těžkou lupénkou

Ico

Váš systém světelné terapie Biostimul mohu s klidným svědomím nazvat báječným – díky fajn zkušenostem, které jsem s ním během těch 2 let, co ho mám doma, udělal. Již od svých 20 let totiž trpím těžkou lupénkou (husté a vysoké „polštáře“ — lokty, kolena, kotníky na rukách), se kterou se téměř nic nedalo dělat. Po jednom měsíci pravidelného používání, společně s přiloženým přípravkem BioFluid, došlo k podstatnému zlepšení! Pořídil jsem to i tátovi: má velké praskliny kůže na rukách a na hlavě a když si na to udělá čas, tak mu to pomáhá. Přítelkyně Martina trpí léta na opary – i jí to pomáhá velmi rychle, obvykle po dvojím nasvícení má pokoj. Čím dřív to chytí, tím líp. Bezva to bylo i na strie po porodu. Fakt dobrý.

Zobrazit príbeh