ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Zkušenosti


Artróza v rameni

Zdeňka Drncová (Třemošná)

Ico

S Biostimulem mám výborné zkušenosti. Pomohl mě na artrózu v rameni a také vylepšil žíly na nohách.


Po týdenním nasvěcování byl pejsek vyléčen ...

Jarmila Cywková (Orlová - Lutyně)

Ico

Lampu BioStimul jsme aplikovali na pejskovi, který si přimrazil v zimě dolní pysk a měl otevřenou ránu. Veškeré namazání ihned olízal. Přistoupili jsme na léčbu světlem a po týdenním nasvěcování byl pejsek vyléčen.

Náš komentář
Účinnost světelné terapie u zvířat, které rozhodně nelze podezírat z respektování pravidla „věř a víra tvá tě uzdraví”, je stejně vysoká jako u lidí. Veselé oči vašeho domácího miláčka vám budou tím nejlepším důkazem.


Od 15 let mám velké menstruační bolesti...

Hana Řezáčová (Milovice)

Ico

Od 15 let mám velké menstruační bolesti. První 3 dny denně až 12-16 tabl. Ibuprofenu 400!! Je mi 30 let, a tak každý měsíc to bylo peklo spojené s nervozitou, bolestí v žaludku. Po aplikaci Biostimulu na podbřišek, pravé zápěstí (bod č. 11), pravé koleno ze strany (bod č. 16) a po třech měsících používání každý den 1-2x po 5 min. jsem již dva měsíce prožila své dny bez bolestí a léků. Žádný lékař mi nedokázal pomoct.

Náš komentář
Počítejte s námi, za těch 15 let to bylo 540 dní strávených v „pekle“, 7 560 spolykaných tablet proti bolesti, mnoho opakovaných návštěv lékaře a výsledek? Bolest, nervozita a strach z další menstruace. Tam, kde nepomohla farmacie a klasická medicína po mnoho let, tam česká biolampa BioStimul zjednala nápravu za pár měsíců. U obdobných obtíží se nám navíc velmi osvědčila kombinovaná terapie biolampy s rašelinovými koupelemi BALNEO Therapy.


Problém s křečovými žilami ...

Anežka Škrobáková (Mutěnice)

Ico

Mám problém s křečovými žilami. Každý večer nasvěcuji Biostimulem akupukturní oblasti: levá ruka – malíček z vnější strany, levá noha – druhý kloub palce z vnější strany. Po namáhavé celodenní práci ustupuje bolest nohou, křeče (hlavně úleva večer), žíly se pomalu zatahují.

Náš komentář
Při sestavování návodu k použití jsme při stanovování tzv. akupunkturních oblastí využili velikosti aplikační plochy Biostimulu - jeho uživatelé tak nejsou nuceni složitě vyhledávat jednotlivé akupunkturní body, což většinou laika odradilo od tohoto druhu terapie hned na začátku. Při pravidelných aplikacích se výsledky brzy dostaví.