ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Zkušenosti


S Biostimulem mám ty nejlepší zkušenosti...

Jana Buchtová (Ústí nad Labem)

Ico

Mám zkušenosti jen ty nejlepší, zklidní atopický ekzém, zacelí rány, zahojí opary, odhojí akné během půl hodiny.


Biostimul používám již několik let

M. Nekvapilová (Parha 4)

Ico

Biostimul používám již několik let na různé bolesti, převážně bolesti zad, oteklá kolena, zastuzenou rýmu, bolesti v krku, hojení ran.


Bércové vředy, dekubity...

Domov pro seniory (Pošta Bystrička)

Ico

Biostimul využíváme u bercových vředů, dekubitů, na bolestivé stavy. Dekubity (proleženiny, povrchové kožní defekty) se rychle zacelují, rány se zklidňují. U bércových vředů se stejně dostavuje výrazně rychlejší granulace.


Pomohl Biostimul ...

Václav Hazuka (Plzeň)

Ico

Několik dlouhých let jsem si nosil nehezkou a hlavně svědivou plíseň v tříslech. Jeden rok pomohl Nizoral, druhý jej odmítla kožní lékařka předepsat. Pomohl Biostimul. Trvalo to cca jeden týden. Dnes bych přirovnal ona dříve postižená místa k hladkosti „dětského zadečku”. Přesvědčil jsem se o kvalitě Biostimulu a vím, co mohu svým známým s čistým svědomím doporučit.

Náš komentář
„Lékař léčí, příroda uzdravuje” – děkujeme za krásný případ dokumentace tohoto úsloví v praxi. Tato zkušenost s přístrojem Biostimul jenom znovu potvrzuje výrazný terapeutický účinek polarizovaného světla při kožních obtížích. Současná aplikace doplňkového přípravku BioFluid působí antisepticky a navíc pomůže snížit svědivost postižené pokožky.


Opar na zádech a rameni...

Eva Langrová (Štěpánov)

Ico

Veškeré moje kloubní problémy po nasvěcování ustanou. Rychlé vyléčení mojí matky, která měla opar na zádech a rameni, léčba trvala pouze 4 a půl týdne bez komplikací a bez teplot a doma. Vzhledem k tomu, že jí je 89 roků, to je veliký úspěch.


Vřídek na nose...

Zbyněk Bernard (Praha 8)

Ico

COLOR THERAPY - od narození jsem měl na nose vřídek a před 5ti lety jsem byl upozorněn, že bych si ho měl nechat vyoperovat, že s tím budu mít problémy. Před měsícem se začal zvětšovat a zrudnul. Na vaše doporučení jsem začal svítit červeným a zeleným světlem. Po 30ti dnech se vřídek úplně ztratil a všechno na nose se vyčistilo.


Padavost vlasů ...

Jolana Králová (Olomouc)

Ico

Problém s vypadáváním vlasů - využívala jsem kombinace svícení Biostimulem + vlasový set Vlasy+. Během 2 měsíců vlasy podrostly hustým ježkem. Svítila jsem 1x denně, ve volnější dny 2x denně.


Zlepšení dětského atopického ekzému...

Mgr. Petr Julíček (Brno)

Ico

V kombinaci Biostimulu s biokosmetikou zlepšení dětského atopického ekzému, dále uvolnění čelních dutin a horních cest dýchacích a po stimulaci solaru plexus rychlá rekonvalescence po virozách.


Bércové vředy...

Blažena Homolová (Rajhrad)

Ico

Zkušenosti s pruktem Biostimul mám velmi dobré. Mám potíže s bércovými vředy. Každý den jsem si aplikovala Biostimul na nohy - 3 krát denně, nyní si je ozařuji 2 krát denně a jde vidět, že se mi bolestivá a otevřená místa na nohách začínají hojit.


Bolest kloubů...

Ludmila Pavlíková (Napajedla)

Ico

První měsíc se mě zdálo, že se mě na kolena ulevilo. Ale potom jako když utne, kolena po terapii tak bolely, myslela jsem, že je to reakce, pokračovala dál. Teď to zkouším 3x týdně, tak budu vidět co bude dál.

Náš komentář
Dojde-li při aplikaci nebo po ní ke zvýšené a nepříjemné bolestivosti, zkraťte aplikační čas na 5 minut. Zvláště v případě léčby bolestí kloubů jde o běžnou reakci. Používejte alespoň 2 týdny pouze kontinuální režim a aplikační čas zkrácený na polovinu původního aplikačního času, v pravidelné terapii pokračujte. Po aplikaci používejte BioGel na zklidnění a uvolnění.


Lupénka...

Anna Kopecká (Marašice)

Ico

S Biostimulem máme výborné zkušenosti. Podařilo se vylepšit lupénku - ustalo svědění a zarudnutí, méně se odlupují šupiny. Klouby - ulevilo od bolesti.


Opary...

Marie Říhová (Zámrsk)

Ico

Je mi 13 let a často trpím na opary. Pomocí Biostimulu se mi lépe hojí a rychle mizí.


Akné...

Ilona R.

Ico

Jsem s těmito přístrojí velice spokojena. Moje dcera, která trpí těžkou formou akné a nic jí mnoho let nezabíralo, si tento přístroj odvezla s sebou na kolej a používala jej několikrát denně. Již během prvních dvou měsíců bylo patrné zlepšení. Nyní je už pokožka téměř zklidněná, jen při stresu ze zkoušek se sem tam něco objeví. Druhý Biostimul jsem zakoupila pro svého syna, který po úraze trpí zácpou. Musím konstatovat, že funguje na 100%. Konečně jsme odstranili pro syna velký problém, který jsme předtím neúspěšně a nákladně řešili. Ještě bych chtěla uvést další úspěchy s Vaším Biostimulem, neboť byl velmi úspěšný při mém problému s vypadáváním vlasů, dále si v mé rodině úspěšně poradil s léčením ekzémů a nachlazení, v léčení rány po vytržených zubech, s léčbou omrzlého ucha a podlomku na malíčku, s bolestí hlavy. Nyní jej používám při léčbě dny, která se u mne objevila na koubu palce pravé nohy. Zatím je moc brzy na závěry, ale nicméně po aplikaci světlem mě to alespoň nebolí. Doufám, že léčba světlem Biostimul zabere i v tomto případě a já se nebudu muset podrobit operaci. Za toto vše patří Vaší společnosti velký dík.


Proleženiny...

Milan Groš (Kuřim)

Ico

Přístroj jsem zakoupil pro manželku na hluboké proleženiny, kdy se i po několikerém lékařském ošetření stav prudce zhoršoval a nevěděl jsem si rady. Na doporučení jsem začal s aplikací 3 krát denně na obě rány. Dnes mohu s potěšením říct , že jeden dekubit je již zcela zhojen, druhý je velmi nepatrný. Používat jsem přístroj začal 2.5.2005. Moc děkuji


Vypadávání vlasů...

Tereza Marková (Krnov)

Ico

Má dvouletá dcera onemocněla alopecií - ložiskové vypadávání vlasů. Po několika týdenní aplikaci začaly vlasy růst a nevypadávájí. Pokud dětem začíná rýma, 2 dny aplikujeme nos a body na rýmu a je po rýmě. Máme výborné zkušenosti s léčbou atop. ekzému, artrózy, lupénky.


Pooperační jizva...

Zuzana Ryšavá (Svátý Jur.)

Ico

Moja dcérka bola od narodenia nepohyblivá, takže musela absolvovat viacero operáci, no vaka vášhu Biostimulu sa jej pooperačne jazvy rychlo hojili a postupne sa stratili. Tiež mne pomaha zvĺadat psychicky i fyzicky tieto ťažké životne situacie.


Bolest...

Alena Procházková (Svitavy)

Ico

Zmizela bolest kloubů, dále bolest patní kosti po úraze, je vhodný při bolestech hlavy.


Opaření ruky ...

Pavel Lebeda (Opava)

Ico

Při polití vřelou vodou došlo k opaření pravé ruky. Nasvěcoval jsem Biostimulem 2 x 5 minut dvě aplikace v rozmezí 1/2 hodiny. Ustoupila bolest a počáteční náznak vodnatých puchýřků se vstřebal, zůstala pouze zčervenalá pokožka, která se po následovaném nasvěcování Biostimulem rychle zhojila ...

Náš komentář
Ukázkový příklad rychlého nástupu účinků působení Biostimulu. Cíleným dodáním světelné energie na postižená místa urychlíme vlastní přirozenou reakci organizmu, který pak výrazně zkrátí dobu své regenerace. V této souvislosti ještě malá rekapitulace: Biostimulem skutečně „nasvěcujeme” a ne „nahříváme”, jak občas slýcháváme u některých našich zákazníků – diodové polarizované světlo neobsahuje totiž žádné „hřejivé” složky, žádné infračervené záření, tudíž ani nehřeje, a proto lze Biostimul s úspěchem využívat např. i při léčbě zánětů.


Prasklý koutek ...

Petra Pechová (Plzeň)

Ico

Prasklý koutek - rty. Večer 1x biostimul, druhý den ráno + večer po 5 minutách, další den bez problému! Od té doby se to neopakovalo.

Náš komentář
V takovýchto případech se jednoznačně potvrzuje výrazný hojivý efekt (kombinace biostimulačního a protizánětlivého efektu) monochromatického vysoce polarizovaného světla Biostimulu. V případě sklonu k opakovanému výskytu daného druhu obtíží lze preventivním působením zabránit jeho opětovnému výskytu.


Jizva na tváři ...

Vladislava Poláchová (Šumperk)

Ico

V létě jsem spadla z kola do příkopu přímo do keře se šípky. Na tváři jsem měla samý šrám. Vše se mě vcelku zahojilo jenom na pravé tváři mi zůstala jizva. Koupila jsem si v lékárně speciální mastičku na jizvy, ale žádná změna. Až po aplikaci Biostimulu se mi jizva začala ztrácet. Dnes už o ní prakticky nevím.

Náš komentář
Při aplikaci progresivní fototerapie diodovým červeným vysoce polarizovaným světlem na čerstvé jizvy dosahujeme nebývale vysokého efektu především díky zvýšené produkci látek podílejících se na přirozené regeneraci poškozené tkáně a na zvýšení její elasticity. Toho lze využít i při preventivním působení proti vzniku vrásek a při obnově zdravého vzhledu pokožky.


Je to prostě zázrak ...

Milada Kmentová (Náměšť na Hané)

Ico

Biostimul používá celá naše rodina, stále je v permanenci. Nedovedu si představit, že bych jej neměla. Opar zmizí po 2x10 minutách nasvícení, spálenina od spirály – za týden jsem neměla ani jizvu. Je to prostě zázrak a já vám za to děkuji.

Náš komentář
Zázraky neexistují, alespoň ne v případě účinků Biostimulu! Většina tzv. "zázračných" uzdravení snadno nalezne zdůvodnění v některé z mnoha set odborných studií, které jsou v posledních letech čím dál tím častěji publikovány i u nás. Důkazem toho je i vznik nového specializovaného lékařského oboru – fotonické medicíny.


Lupénka na dolní končetině ...

Josef Dudák

Ico

Lupénka - postižení dolní končetiny. Ráno svítím akupunkturní body a večer aplikuji BioFluid + nasvícení postižené nohy. Po 1 měsíci velká úleva, svědění vymizelo a pokožka se uzdravuje.

Náš komentář
Systém synergicky působících doplňkových přípravků výrazně urychlí nástup požadovaného efektu, což oceníte především u chronicky se opakujících obtíží. Současná aplikace fototerapie a doplňkových přípravků však není podmínkou jejich účinnosti, a proto je lze s úspěchem aplikovat i samostatně.


Po 3 týdnech viditelně rostou vlasy ...

Jana Gálová (Milotice)

Ico

Manžel dostal na Vánoce set Vlasy+ a od 26. 12. začal aplikovat přesně podle návodu. Po 3 týdnech viditelně rostou vlasy. Po spotřebování druhého balení Vlasy+ je lysina o 3 cm menší a po celé ploše hlavy podrůstají vlasy. Manžel je spokojen a důsledně vyžaduje další balení ...

Náš komentář
Speciální program Biotherapy Vlasy+, který je dostupný ve 2 variantách – pro muže a pro ženy, je zcela výjimečný svojí komplexností. Při péči o narušené a nadměrně vypadávající vlasy využívá synergického (zesíleného) regeneračního působení světelné terapie v kombinaci s celou řadou biopřípravků. Ucelený program lze využít i jako preventivní prostředek pro zlepšení kvality vlasů a vlasové pokožky.


Funguje to dobře!

Venca Eret (Habartov)

Ico

Funguje to dobře! Pomohlo mi to od lupénky, tam, kde ostatní metody byly neúčinné! I toho ostatního je hodně moc, ale proti té lupénce je to nesrovnatelné. Díky a mnoho dalších spokojených klientů.

Náš komentář
Jen ten, kdo má s lupénkou vlastní zkušenosti, dokáže docenit popsané výsledky. To vše bez nutnosti opakovaných návštěv specializovaných zařízení. Pokud navíc k terapii polarizovaným světlem biolampy přidáte nenáročné celotělové koupele nebo lokální zábaly s extraktem z balneorašeliny (BALNEO THERAPY), zasáhnete ložisko lupénky s ještě větší intenzitou. Je-li lupénkou zasažena větší plocha pokožky, prodlužte terapii na několik aplikačních intervalů. Pomalým krouživým pohybem tak ošetříte větší plochu.


Mohu potvrdit účinnost této lampy s úspěšností 90%

S. Prokešová (Šluknov)

Ico

Jsem zdravotní sestra a pracuji u seniorů. Použití biolampy velice využíváme, hlavně na bércové vředy, proleženiny apod. Sama mohu potvrdit účinnost této lampy s úspěšností 90%.

Náš komentář
Právě tyto časté potíže starší generace, upoutané na lůžko, jsou typickými případy použití biolampy BioStimul v oblasti dermatologických obtíží s vysokým procentem praktické úspěšnosti, a to právě tam, kde klasická medicína s těmi nejmodernějšími přístroji a farmakologickými přípravky často nedokáže pacientům účinně pomoci. Právě proto je BioStimul u našich zákazníků v takové oblibě - úspěšnost 90% hovoří naprosto jednoznačně a další komentář vlastně ani není třeba. Děkujeme - vaše praktické zkušenosti nás velmi těší.


Léčení otevřených bércových vředů ...

František Žídek (Podhradní Lhota)

Ico

Dlouhodobé léčení otevřených bércových vředů u tety - prakticky bez pozorovatelných výsledků. Po 14ti dnech aplikace BioStimulu - zavřená ložiska vředů. Je to super.

Náš komentář
Krásný příklad toho, jak velký významový rozdíl je mezi slovy léčit a vyléčit, a také toho, co dokáže samo lidské tělo, pokud je aktivované životodárnou světelnou energií – přístrojem BioStimul. Blahopřejeme!


Akné...

Barbara Kiedroniová (Třinec)

Ico

Akné kolem úst a nosu. Po 10ti aplikacích biolampy Biostimul ložiska zánětu vyhojená, zůstaly pouze malé červené flíčky. Stačí ještě pár svícení a dohojeno.

Náš komentář
U obdobných potíží, spojených s infekčním postižením pokožky, se snažte zabránit kontaktu aplikační plochy biolampy s postiženou oblastí – dodržujte doporučenou vzdálenost 1 až 2 cm od ošetřovaného místa, zabráníte tak možnému šíření infekce. Samozřejmostí by mělo být též pravidelné používání doplňkového přípravku BioFluid, dodávaného společně s biolampou BioStimul, před i po aplikaci světelné terapie, a to především pro jeho čistící, protizánětlivé a hojivé účinky.


Bércový vřed velký jako dlaň je vyléčený ...

Vlasta Řepová (Jasenná)

Ico

26. 8. 2002 jsem zakoupila biolampu Biostimul pro svoji matku, která jezdila s velkým bércovým vředem na osvěcování do nemocnice (80 Kč jedno osvícení). Po 14 dnech mi velmi děkovala, protože bércový vřed velký jako dlaň je vyléčený.

Náš komentář
Pro úspěšnost terapie je důležitá pravidelnost ošetření a té lze obvykle při časově i finančně náročném docházení či dojíždění do ordinací dosáhnout jen stěží. Tak proč „nezabít“ dva problémy jednou biolampou a ušetřit tak čas i peníze? U popsaných obtíží aplikujte biolampu pomalým krouživým pohybem na okraje a blízké okolí vředu, centru bércového vředu se na začátku terapie raději vyhněte.


Plíseň byla odstraněna ...

Libuše Kreslová (Chomle)

Ico

Můj manžel měl 2 roky problémy s meziprstní plísní, začal pravidelně po dobu 14 dní svítit biolampou a výsledek se dostavil. Plíseň byla odstraněna.

Náš komentář
Poměrně často se vyskytující problém, jehož příčinu lze hledat i v dnešním životním stylu. Úspěšnost terapie však nelze očekávat bez patřičné trpělivosti a disciplíny. U plísňových onemocnění či jiných kožních obtíží, u kterých hrozí riziko přenosu infekce, je nutné dbát na to, aby aplikační plocha BioStimulu nebyla v kontaktu s postiženou oblastí. Řiďte se doporučenou vzdáleností 1-2 cm od povrchu a po aplikaci se snažte, aby bylo místo udržováno v čistotě a suchu. Zlepšení stavu urychlíte pravidelnou aplikací BioFluidu před i po použití BioStimulu, a to přímo na postižené místo.


Stržení nehtu u prstu ruky ...

Olga Šebístková (Lubenec)

Ico

Po chirurgickém zákroku lékaře (stržení nehtu u prstu ruky) jsem 8 týdnů používala 3krát denně 10 min. biolampu Biostimul. Nehet dorostl rychleji, bez obvyklé deformace a dvojité vrstvy. Je silný a lesklý. Jsem s lampou Biostimul velmi spokojena.

Náš komentář
O zásadním vlivu léčebného polarizovaného světla na urychlení zdravého vývoje buněk a obnovu poškozené tkáně se měla možnost přesvědčit paní Šebístková sama na sobě. Stejného účinku můžete s úspěchem využít např. i u odřenin a jiných drobných úrazů, kdy bezprostřední aplikace biolampy výrazně ovlivní jejich rychlé zhojení a zároveň maximálně sníží riziko vzniku jizev. Na čerstvou ránu aplikujte kontinuální režim biolampy, po zacelení rány doporučujeme přejít na režim pulzní.


Ekzém na rukách a v obličeji se ztrácí ...

Bohuslava Provazníková (Náchod)

Ico

Máme dobré výsledky zejména v oblasti kožních problémů (synovi se lepší stav obličeje s vřídky). Ekzém na rukách se ztrácí.

Náš komentář
Odstranění na první pohled viditelných kožních problémů patří mezi jedny z nejvděčnějších a nejvyhledávanějších účinků BioStimulu. I po potlačení zevních projevů však mějte na paměti, že jedině pravidelným preventivním působením biolampy můžete minimalizovat riziko obnovení popisovaných obtíží. A nezapomínejte před nasvěcováním pokožku vždy řádně očistit a pravidelně aplikovat BioFluid - účinek fototerapie bude ještě rychlejší!


Opary, rýma, bolesti v krku, akné, jizvičky ...

Eva Lancůchová (Velká nad Veličkou)

Ico

Opary, rýma, bolesti v krku, akné i jizvičky po akné, to vše se ztrácí neskutečně rychle. Léčebné příznaky poznáte již po prvním použití lampičky. Na obličej aplikuji 5-10 min. kontinuální (rovné) světlo. Náš 12letý vnuk se upřímně těší na možnost použít lampičku na svoji poúrazovou jizvu. Hned po prvním 10 min. použití pulzním režimem totiž poznal, že ho jizva netáhne a je měkčí. Díky za tak skvělou věcičku!!!

Náš komentář
Velmi rychlý nástup účinků biolampy je jedním z hlavních důvodů, proč si již dnes mnozí z nás život bez „lampičky“ ani neumějí představit. Možná, že budeme jednou vzpomínat, jaké to bylo dřív bez té „skvělé věcičky“ všechno složité. Jak jsme se s obyčejnou rýmou, bolestmi v krku, podzimním nachlazením nebo třeba jen běžným oparem trápili několik dní či týdnů. To vše je dnes, díky terapeutickým účinkům polarizovaného světla na živý organismus, řešitelné často i bez lidské tělo nadměrně a hlavně zbytečně zatěžujících léků. Role domácí alternativní lékárničky biolampě BioStimul svědčí a svůj hlavní úkol – pomoci od různých zdravotních obtíží všem členům rodiny – nejen v popsaném případě evidentně plní.


Bradavice se úplně ztratily ...

Ivana Blaščíková (Plzeň)

Ico

Bradavice – moje dcera se trápila celé prázdniny bradavicemi na chodidlech. Po 14 dnech, kdy svítila 2x denně po 5 minutách, se bradavice úplně ztratily.

Náš komentář
Bradavice a jiné kožní obtíže jsou pomocí terapeutického polarizovaného světla velice dobře léčitelné (pokud zákazník neočekává pozitivní výsledek hned druhý den). Vhodné je i pravidelné použití BioFluidu, a to jak před, tak i po aplikaci. A hlavně, nezapomeňte dodržovat vzdálenost biolampy od pokožky 1 až 2 cm.


Problém s palcem levé nohy ...

Petr Beneda (Rokycany)

Ico

Dva roky mám problém s palcem levé nohy (poničené lůžko pod nehtem s pravidelnou bolestí). Po pravidelné aplikaci každý den 2 x 5 minut po dobu 14 dní se dostavil výsledek - úplné odstranění bolesti palce.

Náš komentář
Teprve malá domácí lékárnička BioStimul dokázala ukončit pravidelné, po mnoho měsíců trvající bolesti. Vytoužená úleva však ještě nemusí automaticky znamenat definitivní vyřešení popsaných potíží, protože bez znalosti skutečné příčiny nelze dlouhodobě řešit její důsledek. Pokud se však jedná o pouhé mechanické poškození nehtu, pokračujte v pravidelné aplikaci světelné terapie až do úplné regenerace nehtového lůžka.


Tchýně trpí lupénkou...

Dana Udatná (Rokytnice nad Jizerou)

Ico

Tchýně trpí lupénkou. Po 14 dnech svícení biolampou BioStimul dvakrát denně 5 min. na nejvíce postižená, svědivá a popraskaná místa ložiska téměř vymizela, zůstala jen růžová kůže. Syn 13let velké bolesti bederní páteře. Po 10 min. svícení na akupunkturní bod 14 na levé dolní končetině do rána bez bolestí.

Náš komentář
Úspěšnost terapie polarizovaným světlem diodových biolamp je u lupénky, i přes častou počáteční skepsi postižených, dokumentována celou řadou obdobných zkušeností. Pokud však na zachování lupénky opravdu trváte, pak v žádném případě na postižené oblasti neaplikujte BioStimul – mohlo by se Vám totiž stát to samé, co tchýni paní Udatné.