ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Zkušenosti


Bolestivá menstruace...

Ivona Lesňáková

Ico

Ráda bych se podělila o zkušenosti s tabletami pro dámy Biobalance. Dcera měla menstruační problémy. Velké bolesti břicha a omdlívala. Po užívání tablet po 3 týdnech dostala menstruaci a byla bez obtíží. Bolesti břicha nebyly a hlavně se cítila uplně v pohodě tak, jak by to mělo být. Moc děkuji firmě, že tablety vymyslela a poskytla nám je.


Zánět prsu ...

Helena Kachlarová (Bednáreček)

Ico

Zlikvidován zánět prsu, zubů, problémy s naraženou kostrčí, 2,5 cm tukové bulky v kombinaci s léčebnou kosmetikou zmenšeny na 1 cm, prý i moje vrásky se lepší, dále pak bolesti páteře, ramenního kloubu a ostatní problémy s klouby potlačeny.

Náš komentář
Krása, zdraví, vitalita – to vše z jedné biolampy. Aplikujte BioStimul pár minut denně a vaše okolí začne jistě brzy přemýšlet o tom, co je příčinou vaší proměny. Při světelné terapii navíc nemusíte odvrhnout své oblíbené přípravky, biolampa naopak dokáže jejich běžný efekt jak prohloubit, tak urychlit.


Od 15 let mám velké menstruační bolesti...

Hana Řezáčová (Milovice)

Ico

Od 15 let mám velké menstruační bolesti. První 3 dny denně až 12-16 tabl. Ibuprofenu 400!! Je mi 30 let, a tak každý měsíc to bylo peklo spojené s nervozitou, bolestí v žaludku. Po aplikaci Biostimulu na podbřišek, pravé zápěstí (bod č. 11), pravé koleno ze strany (bod č. 16) a po třech měsících používání každý den 1-2x po 5 min. jsem již dva měsíce prožila své dny bez bolestí a léků. Žádný lékař mi nedokázal pomoct.

Náš komentář
Počítejte s námi, za těch 15 let to bylo 540 dní strávených v „pekle“, 7 560 spolykaných tablet proti bolesti, mnoho opakovaných návštěv lékaře a výsledek? Bolest, nervozita a strach z další menstruace. Tam, kde nepomohla farmacie a klasická medicína po mnoho let, tam česká biolampa BioStimul zjednala nápravu za pár měsíců. U obdobných obtíží se nám navíc velmi osvědčila kombinovaná terapie biolampy s rašelinovými koupelemi BALNEO Therapy.