ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Zkušenosti


Bolest zubů ...

Marie Hudečková (Želeč)

Ico

Manžel měl pocit, že ho bolí zuby, které má již řadu let vytrhané. Od té doby, co máme „naše světýlko“, kdykoliv ho ten pocit přepadne, jen ho zapne, přiloží na tvář a má po bolesti.

Náš komentář
Za pocitem bolesti stojí nervová zakončení, která i po vytržení zubu v dané oblasti zůstávají. Vlivem správně aplikovaného polarizovaného světla dojde ke zvýšenému vylučování látek potlačujících vnímání bolesti v ošetřované oblasti a zároveň k potlačení přenosu informace o bolesti prostřednictvím nervových drah do mozku. To vše přirozenou cestou a bez nutnosti konzumovat analgetika s jejich nepříjemnými vedlejšími účinky.


Bolest zubů...

Eduard Koudelka (Č.Budějovice)

Ico

Biostimulem jsme léčil bolest zubů, váček. Účinek byl výborný, bolest odezněla. Sleduji výborné výsledky a úlevu při bolestech kloubů. Také při angíně Biostimul pomohl.


Čelist...

Helena Vebrová (Praha 5)

Ico

Zkusila jsem svícení na můj čelistní kloub, který mi při jídle hrozně "práskal". Po 14ti dnech pulzního svícení se zase můžu najíst, bez obav, že někdo uslyší jak mi práská čelist. Teď už vím, že to fakt pomáhá.


Dutiny...

Rudolf Burian (Sadská)

Ico

15 let ucpané dutiny, nemohl jsem dýchat nosem, po čtyřech dnech aplikace 3x denně 10 minut se mi spustila rýma a začal jsem dýchat nosem. Perfektní!


Nachlazení...

Anna Maňáková (Velká nad Veličkou)

Ico

Svícením na akup. body u dětí řešíme problémy s nachlazením, bolestí v krku, kašel. Problém vyřešen. Pooperační jizvy - urychlení hojení, jizva je měkká. Biostimul pomáhá i v dalších případech: popáleniny, opary, tlak v uších. Jsem spokojena, nečekaná úleva. Děkuji.


Bolesti zubů

Miroslava Knapovská (Městská Habrová)

Ico

Mimo běžné potíže využívám Biostimul při bolestech zubů s opravdu dobrými zkušenostmi.

Náš komentář
Pro svoji vysokou efektivnost proti bolesti je Biostimul "zdravou" alternativou analgetik, bez rizika vedlejších účinků, předávkování nebo vzniku závislosti.


Netrpím na opary, ale stalo se ...

Hana Janoutová (Jílové)

Ico

Vyzkoušela jsem na oparu. Netrpím na opary, ale stalo se. Hned při prvním příznaku jsem začala svítit. Bolest, která opar provází okamžitě ustoupila. Puchýřek, který naskočil, jsem denně svítila 10 min., do 3 dnů jsem měla opar vysušený a začal mizet.

Náš komentář
U oparu je velmi důležité zahájit terapii hned na samém počátku onemocnění, aby se co možná nejvíce potlačilo jeho úplné rozvinutí. Pokud na opary trpíte, pak lze jen doporučit preventivní použití BioStimulu při riziku výskytu provokujícího činitele (horečka, slunění, menstruace aj.).


Afty ...

Božena Špalková (Buchlovice)

Ico

Afty – nasvíceno Biostimulem 2krát po 5 minutách a místo bylo vyléčeno. Velikost aftu asi 0,5 cm.

Náš komentář
Pokud použijete biolampu ihned při prvních příznacích, nejlépe otevřenými ústy přímo na postižené místo, pak zakrátko budete - obdobně jako paní Špalková - pozorovat „s otevřenými ústy” rychlý ústup potíží. Uvedenou aplikaci můžete doplnit i o stimulaci přes tvář, která urychlí zhojení postiženého místa.


Bolest dásní po broušení zubů ...

Zdeněk Vajnlich (Praha 6)

Ico

Při bolesti dásní po broušení zubů mi po 3 x 5 min. svícení Biostimulem na dáseň a tvář bolest pominula.

Náš komentář
Nepříjemné pocity spojené s bolestí zubů zná snad každý z nás. Podobně jako např. u aftů i zde lze biolampu BioStimul aplikovat na postižené místo dvojím způsobem: buď přímo (otevřenými ústy) anebo přes tvář. Vhodnější je v tomto případě použití pulzního režimu.