ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Zkušenosti


Biostimul používáme celá rodina...

Jiří Fabián (Červený Kostelec

Ico

Biostimul používáme celá rodina na nejrůznější neduhy které se objevují. Vždy nám hned pomohl, jsme s ním velice spokojeni.


Imunita, revma, artróza...

Drahomíra Kocábová (Ivančice)

Ico

Jsem na Biostimulu doslova závislá. Velmi špatně chodím, nasvěcuji si kolenní klouby kvůli artróze, dále svítím na imunitu, mám revma. Moc mě pomáhá.


S Biostimulem jsme velmi spokojeni ...

Alena Štěpánková (Kostelec u Holešova)

Ico

S Biostimulem jsme velmi spokojeni, používáme ho na všelijaké bolístky. Víme, že kdybychom ho neměli, moc by nám chyběl. Děkujeme.


Biostimul pomáhá v naší rodině ...

Jaroslava Mikušková (Větřní)

Ico

Biostimul pomáhá v celé naší rodině při různých zdravotních problémech. Jsme s ním velmi spokojeni.


Biolampa Biostimul nám pomáhá léčit různé bolístky ...

manželé Holubovi

Ico

Jsme dva důchodci a s Biostimulem jsme moc spokojeni, pomáhá nám léčit různé naše bolístky. Děkujeme za něj.


Biolampa Biostimul nám pomáhá ...

Marie Klusáková (Mariánské Lázně)

Ico

Přístroj nám, oběma důchodcům, pomáhá a dobře slouží. Ani jeden si už nedokážeme představit, že bychom ho neměli.


Biolampu Biostimul používáme více jak tři roky ...

Ing. Václav Klučka (Opava 6)

Ico

Naše rodina používám Biostimul už více jak 3 roky a téměř se nezastaví. Jsme s ním velice spokojeni.


Parkinsonova nemoc ...

Vladimír Kalouda (Šaratice)

Ico

Biostimul mě velmi pomáhá při bolestech, trpím Parkinsonovou nemocí. Stále ho nosím u sebe, protože ho nutně potřebuji. Výborné zkušenosti mám i s BioGelem.


Biolampu Biostimul používám často ...

Krystyna Siváková (Most)

Ico

Biostimul používám často, jsem s ním velice spokojena a nosím ho všude stále sebou.


S Biostimulem jsem nadmíru spokojen ...

Vojta Máchal (Bory - Plzeň)

Ico

S Biostimulem jsem nadmíru spokojen, vlastním ho už třetím rokem a po celou tu dobu ho používám takřka denně.


Jsem spokojený...

Jan Macek (Třeboň)

Ico

Jsem spokojený, svítíme na všechny bolesti, záda, nohy, manželka na krční páteř. Také jsme svítili na našeho pejska, když byl po úraze.


Jedním slovem skvělé...

Jan Matouš (Teplice)

Ico

Jsem nadšený, Biostimul mě pomohl při bolestech trojklanného nervu a také, když jsem se pořezal. Proto říkám jedním slovem - skvělé.


Biostimul je můj velký pomocník ...

Růžena Kundrátová (Loučka)

Ico

Biostimul jsem si velmi oblíbila, je to můj pomocník, nepostradatelný při mých velkých neduzích. Používám ho téměř nepřetržitě. Ani nevíte jakou jste mě s ním udělali radost, strašně moc vám děkuj za tak vzorný výrobek.


Posílení imunity organismu ...

Pavel Hepnar (Břest)

Ico

Léčení celé rodiny: Jsem alergik a velmi mi lampa pomáhá v období pylů. Manželce za 3 měsíce lampa Biostimul vyléčila dlouho trvající ekzém! Mé dceři léčí všechny pohmožděniny a oděrky ze sportování. Vynikající účinky v prevenci proti chřipce a nachlazení. Také pomoc při posílení imunity organismu.


Prostata , bolesti hlavy a zubů ...

Josef Loučný (Leština)

Ico

[Ostatní obtíže] Biostimul mě zmírnil problémy s prostatou. Dále ho používáme s manželkou na bolesti hlavy a zubů, kde nám také moc pomáhá.


Léčení depresivních stavů ...

Ivana Konupková (Svitavy)

Ico

Za krátkou dobu máme s Biostimulem dobré zkušenosti celá rodina. Hlavně při bolesti krční páteře a nohou. Co mě, ale nejvíce překvapilo je pomoc Biostimulu v léčení depresivních stavů, na které trpím v podzimním období. V loňském roce jsem dokonce musela navštívit psychiatra a požádat o léky, které jsem užívala půl roku. Letos se problémy objevily opět, tak jsem vyzkoušela nasvěcovat akupunkturní body, uvedené v příručce a k mému údivu se potíže začaly po dvou dnech vytrácet až vymizely zcela. Stačilo každé ráno, kdy jsou obtíže největší, nasvěcovat 5 minut každý z bodů. Jsem Biostimulu za to moc vděčná, protože léčba touto cestou je mi určitě milejší, než polykání.Náš komentář
:
Podzimní deprese mají obvykle přímou souvislost s příchodem ročního období, pro které je charakteristické zkracování doby denního světla a zároveň úbytek slunných dní. Z toho je zřejmé, že pokud došlo ke kompenzaci nedostatku přirozeného světla aplikací biolampy, není popisovaný výsledek žádným zázrakem, ale jen přirozenou reakcí po světle hladovějícího organismu. K vyloučení antidepresiv z vašeho jídelníčku nelze než upřímně poblahopřát!


Migréna, bradavice, akné...

Šárka Koppová (Hradec Králové)

Ico

Biostimul úspěšně aplikuji při migréně, různých bolestech, na bradavice, na akné...


Problém s křečovými žilami ...

Anežka Škrobáková (Mutěnice)

Ico

Mám problém s křečovými žilami. Každý večer nasvěcuji Biostimulem akupukturní oblasti: levá ruka – malíček z vnější strany, levá noha – druhý kloub palce z vnější strany. Po namáhavé celodenní práci ustupuje bolest nohou, křeče (hlavně úleva večer), žíly se pomalu zatahují.

Náš komentář
Při sestavování návodu k použití jsme při stanovování tzv. akupunkturních oblastí využili velikosti aplikační plochy Biostimulu - jeho uživatelé tak nejsou nuceni složitě vyhledávat jednotlivé akupunkturní body, což většinou laika odradilo od tohoto druhu terapie hned na začátku. Při pravidelných aplikacích se výsledky brzy dostaví.


Prostata...

Bohumil Neča (Milonice č.52)

Ico

Biostimul používám na obtíže s prostatou. Po dvou měsícíh ozařování v rozkroku 2x20 minut - zlepšení.


Snížení krevního tlaku...

Jan Vejrek (Velké Poříčí)

Ico

Po několika nasvíceních - snížení krevního tlaku. Dále dobré účinky na rozhýbání prstu, zmírnění bolestí pat.


Po svícení Biostimulem se mi krásně dýchá ...

JUDr. Zbyněk Bernard (Praha 8)

Ico

Od dětství mám problémy s polypy. Byl jsem již několikrát na operaci a rýma je opravdu pro mě veliký problém. Nyní po pravidelném svícení Biostimulem se mi krásně dýchá – perfektně mě to uvolňuje nos a rýma je teď pro mě banální záležitost.

Náš komentář
V případě polypů, které patří mezi projevy zánětu vedlejších nosních dutin, jde o potíže, které by se mohly po určité době vracet. Preventivním používáním Biostimulu můžeme obvykle jejich návratu účinně předejít a vyhnout se tak třeba i nepříjemné operaci, která bývá v některých případech nezbytná pro uvolnění dýchacích cest.


Komplexní péče ...

Mikuláš Sekerák (Brandýs n. Labem)

Ico

Hodně mně Biostimul pomohl na oteklé klouby, na bolesti zad, na afty...


Velká únava ...

Ivana Hemzalová (Nerovnice)

Ico

Svítila jsem si na solar plexus a střed hrudníku - poprvé - přestala jsem být unavená, krásně se mi pracovalo. Opravdu mám zatím jen malinko zkušeností, protože právě začínám, ale mám radost, že jsem se s „myšičkou“ setkala.


Operace nebyla potřebná...

Michal Kuruc (Kutná Hora)

Ico

Úžasně účinná metoda - vyzkoušeno na celé rodině od 1ročního miminka až po 72letou babičku! Kupoval jsem to pro svoji maminku, která má už 20 let potíže s nohama a páteří. Doktoři jí dali důchod, ale nedokázali pomoci od bolesti a stanovit diagnózu. Posíláni do lázní pomůže na chvilku a braní prášku je pro organizmus z dlouhodobého hlediska spíše škodlivé než pomáhající. Ano, častečně to pomáhá třeba na bolest, ale druhá strana mince je ta, že to škodí jiným našim orgánům... Ano, fototerapie Biostimulem pomohla naši rodině k výraznému zlepšení zdraví. Maminka se svítí skoro každý den a diky tomu může chodit a bez bolesti! Babičce díky Biostimulu nemuseli řezat břicho, když ležela po mozkové příhodě v nemocnici a z ničeho nic se nafoukla. Už ji chtěli odvézt na sál, ale mamča ji ještě před tím 30 min. svítila - k překvapení doktorů operace nebyla potřebná! Zjistili jsme, že jsme se rozhodli správně - máme doma osobního domácího doktora Biostimula, který nám pomáhá využívat všechny výhody této terapie - bez chemie, úspora času, peněz a HLAVNĚ ZDRAVÍ - máme ho přeci jenom jedno... Přejeme všem, aby ho měli také!


Zánět močového měchýře ...

Anděla Čisáriková (Brno)

Ico

Muž 69 let – zánět močového měchýře a močových cest – po 1 denní aplikaci (8x5 minut) zcela v pořádku. Dítě 4 roky – opar – 2x5 minut za 1 den bez problémů. Žena 62 let – bolest ucha – nasvícení za 2 dny (3x10 minut) bez potíží.