ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Zkušenosti


Natržený dráp u psa...

Helena Vebrová (Praha 5)

Ico

Půjčila jsem si Biostimul pro našeho psa, který měl natržený dráp. Svítila jsem mu 3x denně 5 minut, za 3 dny měl dráp v pořádku. Psovi se svícení moc líbilo, držel.


Jizva po operaci psa ...

Rostislav Kment (Náměšt na Hané)

Ico

Biostimul je stále v provozu pro všechny členy rodiny i známé - velice se osvědčil i při léčbě jizvy po operaci u našeho psa. Během jednoho týdne se jizva (13 stehů) zcela zahojila. Biostimul byl aplikován poslední tři dny týdne. Mohu doložit fotodokumentací.

Náš komentář
Hojení jizev po operaci zvířat je poměrně často provázeno komplikacemi, na kterých se podílí především jejich přirozená neochota respektovat tolik potřebný klid a zásady správné hygieny. Zásadním zkrácením doby hojení a následné rekonvalescence pomocí světelné terapie můžeme vzniku komplikací předejít. Výhodou při aplikaci na zvířecí pacienty je i velikost Biostimulu – lze jej snadno schovat do dlaně a zvířátka se pak ošetření nebojí.


Kocour měl ucpané močové cesty ...

Milan Karaman (Ústí nad Labem)

Ico

Zkušenost se zvířetem – kocour – měl ucpané močové cesty a problémy s močením. Po dvou dnech aplikace biolampy BioStimul naprosto v pořádku – opět super.

Náš komentář
Velmi hezká zkušenost pohotového využití BioStimulu u zvířecích pacientů, která dokumentuje úspěch terapie světlem i u domácích mazlíčků. Světlo totiž pomáhá všemu živému – nejen nám, kteří si (někdy méně, někdy více) hrdě říkáme „homo sapiens”.


Leguán měl po celém těle hnědé strupy ...

Helena Kachlarová (Bednáreček)

Ico

Náš leguán měl po celém těle hnědé strupy, byl vyhublý a nežral. Po zahájení terapie se jeho stav zlepšoval, strupy postupně mizely. Dnes, po 1 a půl měsíci, má pokožku zdravou a sám žere. Bez biolampy by určitě chcípnul.

Náš komentář
Jak je vidno, při záchraně svého života se jeden z prvních zvířecích pacientů BioStimulu klidně obešel i bez víry v léčebné účinky biolampy. Příčinou vysoké úspěšnosti při léčbě domácích mazlíčků, jak jistě sami uznáte, může být jen skutečná biologická účinnost světelné terapie na živý, tj. lidský i zvířecí organismus.


Po týdenním nasvěcování byl pejsek vyléčen ...

Jarmila Cywková (Orlová - Lutyně)

Ico

Lampu BioStimul jsme aplikovali na pejskovi, který si přimrazil v zimě dolní pysk a měl otevřenou ránu. Veškeré namazání ihned olízal. Přistoupili jsme na léčbu světlem a po týdenním nasvěcování byl pejsek vyléčen.

Náš komentář
Účinnost světelné terapie u zvířat, které rozhodně nelze podezírat z respektování pravidla „věř a víra tvá tě uzdraví”, je stejně vysoká jako u lidí. Veselé oči vašeho domácího miláčka vám budou tím nejlepším důkazem.