ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Příběhy


Již od svých 20 let trpím těžkou lupénkou

Ico

Váš systém světelné terapie Biostimul mohu s klidným svědomím nazvat báječným – díky fajn zkušenostem, které jsem s ním během těch 2 let, co ho mám doma, udělal. Již od svých 20 let totiž trpím těžkou lupénkou (husté a vysoké „polštáře“ — lokty, kolena, kotníky na rukách), se kterou se téměř nic nedalo dělat. Po jednom měsíci pravidelného používání, společně s přiloženým přípravkem BioFluid, došlo k podstatnému zlepšení! Pořídil jsem to i tátovi: má velké praskliny kůže na rukách a na hlavě a když si na to udělá čas, tak mu to pomáhá. Přítelkyně Martina trpí léta na opary – i jí to pomáhá velmi rychle, obvykle po dvojím nasvícení má pokoj. Čím dřív to chytí, tím líp. Bezva to bylo i na strie po porodu. Fakt dobrý.

Původně jsem si ho jen půjčil na vyzkoušení – abych neurazil dobrou kamarádku, která mi tuhle možnost nabídla, a s přesvědčením, že ho zase v klídku vrátím, protože mi to tak jako jiné metody, které jsem vyzkoušel, v ničem nepomůže. Ale nevrátil — naopak rád jsem jí ho zaplatil a s údivem jsem nadále využíval jeho skvělých schopností.

Již od svých 20 let totiž trpím těžkou lupénkou (husté a vysoké „polštáře“ — lokty, kolena, kotníky na rukách), se kterou se téměř nic nedalo dělat. Po jednom měsíci pravidelného používání, společně s přiloženým přípravkem BioFluid, došlo k podstatnému zlepšení!

Zpočátku byl postup léčení velmi rychlý, pak se sice částečně zpomalil, ale za půl roku byly lokty v pořádku. Do jednoho roku zmizely i původně rozsáhlé plochy na loktech a rukách a zbyly po nich jen mírně zarudlé fleky.

Dvakrát jsem se rozvedl, nyní mám novou přítelkyni a krásnou dvouměsíční Nikolku. Díky za jedinečný produkt, měli by se o něm co nejdříve dovědět i další lidé s podobnými zdánlivě neřešitelnými problémy.

Pana Marka Faitla jsme se zeptali


Používáte i dnes Biostimul pravidelně?
Jsem trošku flink, jako asi spousta dalších. Skvělý ale je, že i když se na to na chvíli přechodně vykašlu, tak to do horšího už nejde. Tělo to na mě tu a tam zkoušelo s novými polštářky – pracuji totiž ve skladu zeleniny, v pološeru, teplota kolem 5°C – ale když to člověk chytí hned, tak lupénka nemá šanci.

A co zdravá výživa a pitný režim?
To první po mně nikdo nemůže chtít, to druhé jakžtakž, i když o sortimentu raději pomlčím…

Co Vaše rodina, příbuzní, známí?
Pořídil jsem to i tátovi: má velké praskliny kůže na rukách a na hlavě a když si na to udělá čas, tak mu to pomáhá. Přítelkyně Martina trpí léta na opary – i jí to pomáhá velmi rychle, obvykle po dvojím nasvícení má pokoj. Čím dřív to chytí, tím líp. Bezva to bylo i na strie po porodu. Fakt dobrý.
 


Marek Faitl (Karlovy Vary)