ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Lékař radí


Rozštěp horního patra

Ico

Můj roční syn jde za tři neděle na operaci roštěpu horního patra, pomocí lampy mu posilujeme imunitu. Poraďte mi prosím, zda můžeme svítit ještě na jiné body, a jakým způsoben máne pokračovat po operaci. Děkuji Markéta

Odpověď

Prvním krokem k úspěšné léčbě je včasné zahájení aplikace. Polarizované světlo aktivuje přirozené faktory, které se podílejí na reakcích imunitního systému, dodává potřebnou energii k obnově buněk a tkání, podporuje jejich zdravý vývoj. Po operaci dochází k oslabení celého organismu, proto potřebuje zvýšenou podporu imunitního systému. Je velice dobré, že jste začali s terapií ještě před operací. Biostimul aplikujte na střed hrudní kosti, oblast solar plexus a levé předloktí, vhodná doba aplikace u malého dítěte je 5 minut dvakrát denně, v kontinuálním režimu. Po operaci aplikujte Biostimul dvakrát denně 5 minut lokálně na horní patro a celou postiženou oblast.
Polarizované světlo Biostimulu působí velmi účinně na urychlení hojení poškozené tkáně a její regeneraci. Pravidelnými aplikacemi podpoříte zhojení horního patra, ale při dlouhodobější terapii také zmírníte viditelnost pooperační jizvy.