ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

Příběhy


Vůbec nemusím užívat prášky na bolest

Ico

Já jsem s vaším Biostimulem moc spokojená, vůbec nelituji, že jsem za něj dala ty peníze. Nejvíc mi pomáhá na ten můj kyčel, na bederní páteř, na koleno – mám ho po těžkém úrazu... A když si lehnu, tak si Biostimul dávám na krční páteř, tam mi to taky hezky pomáhá – a dobře se mi pak spí... A hlavně, víte taky proč – já teď vůbec nemusím užívat prášky na bolest! To jsem ráda, to by člověk mohl brát do nekonečna a stejně už to pak nepomáhalo. Teď je vůbec nepotřebuji.

Já jsem s vaším Biostimulem moc spokojená, vůbec nelituji, že jsem za něj dala ty peníze. Nejvíc mi pomáhá na ten můj kyčel, na bederní páteř, na koleno – mám ho po těžkém úrazu.

Já mám prodlužovačku, šoupnu si to do gatí na ten bolavý kyčel a můžu s tím klidně chodit po bytě a dělat něco potřebného – prodlužovačka běhá za mnou jako pejsek. Kombinuji to s Priessnitzovým obkladem, svítím si na to i večer, když se dívám na televizi. A když si lehnu, tak si Biostimul dávám na krční páteř, tam mi to taky hezky pomáhá – a dobře se mi pak spí.

A hlavně, víte taky proč – já teď vůbec nemusím užívat prášky na bolest! To jsem ráda, to by člověk mohl brát do nekonečna a stejně už to pak nepomáhalo. Teď je vůbec nepotřebuji.

V poslední době si to dávám na ruku, na kotníky, ty mě teď strašně zlobily. Byla zima, já jsem nastydla a už to bylo. Naštěstí jsem si na Biostimul hned vzpomněla – a od té doby je to lepší.

Snažím se, aby mi neupadl na podlahu – jednou už mi upadl, měla jsem strach ho znovu zapnout, ale byla jsem mile překvapená – fungoval úplně normálně! Je to opravdu bezvadná věcička.

Paní Jaroslavy Vaněčkové jsme se zeptali


Jak jste se k Biostimulu vlastně dostala?
Na veřejné prezentaci minulý rok tady u nás v restauraci, bylo nás tam asi 15. Já jsem si říkala – no, na ten můj kyčel a na ty záda, to jsem měla mít už dávno doma. Ale ne hned, já jsem si to v klidu rozmyslela a pak jsem paní Rambouskové zavolala a ona mi ji přivezla až domů.

Pochlubila jste se s tím někomu?
Kamarádce tady od vedle, té bude už 90 let, a víte co mi řekla? „Když Ti to dělá dobře, holka, no – třeba Tě víra Tvá uzdravuje.“ Tak jsem jí na to řekla, že kdyby to bylo tak jednoduchý, tak jsme zdraví úplně všichni a nikoho nic nebolí.

A co na to říká Váš pan doktor?
Chodím do nemocnice na rehabilitaci, svěřila jsem se s tím paní primářce a ona mě pochválila, že to mají taky a že je to skvělá věc, že to hodně používají. „Paní Vaněčková, to jste dobře udělala. Když to máte doma, tak tady můžeme nasadit i něco jiného,“ povídala.

A náš pan doktor obvodní, co bydlí tady vedle, pan Dr. Kučera, ten o tom taky ví a říká: „No dobrý, paní Vaněčková, to je dobře, že to máte.“

A taky pan Dr. Kaplan, ortopéd, mi řekl: „Když máte tu lampu, nemusíte mít žádné prášky, paní Vaněčková – to je velká výhoda.“


Jaroslava Vaněčková (Karlovy Vary)