ZKUŠENOSTI
Zvolte oblast >>

BioFluid

BioFluid je originální širokospektrálně působící přípravek s vyváženým obsahem účinných látek, jakými jsou např. bylinný komplex, minerální voda s obsahem hořčíku, hojivý panthenol, zvláčňující glycerol a extrakt z léčivých peloidů (přírodních biogenních stimulátorů), které podporují enzymatickou činnost a obranný systém pokožky.
BioFluid především zklidňuje, hydratuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

Použití: Aplikuje se přímo na postižené místo před i po použití Biostimulu.

Složení: Mineral Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Panthenol, Herbal extract, Pelan Extract, PEG–40 Hydrogenated Castor Oil, Quaternium–15, Urea, Lactic Acid.

Teď dostáváte tento produkt v rámci bonusu zdarma při objednávce
biolampy Biostimul BS 103 nebo biolampy Biostimul BS 303.

Cena včetně DPH: 375,- Kč

Objednat

Popis účinných látek v extraktu Herbal (bylinný komplex):
Dvouzubec trojdílný (Bidens tripartita) – obsahuje mimo jiné flavonoidy, hořčiny, třísloviny, silice a mnoho stopových prvků. Má především antialergické a antirevmatické účinky, pozitivně ovlivňuje metabolismus. Používá se především při psoriáze, ekzémech, kožních alergiích, při problémech s lupy a nadměrným padáním vlasů. Použitá část byliny: nať.
Jerlín japonský (Sophora japonica) – obsahuje rutin (bezkonkurenčních 20 %), quercetin, polysacharidy, organické kyseliny a řadu dalších látek. Má pozitivní vliv na cévy, pevnost kapilár, působí protizánětlivě a proti alergiím a kožním chorobám. Použitá část byliny: květ.
Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) – obsahuje organické kyseliny, quercetin, hippophein, velké množství vitaminu C a A, rutin a další vysoce biologicky aktivní látky. Působí jako biogenní stimulátor, omezuje vznik volných radikálů, podporuje hojení a regeneraci pokožky. Použitá část byliny: plod.
Mangolka čínská / Klanopraška čínská (Schizandra chinensis) – obsahuje organické kyseliny (citronovou, jablečnou a vinnou), nenasycené mastné kyseliny, steroly, sacharidy, vitaminy a velké množství minerálních látek. Schizandra je pleťový přírodní multivitamin a minerál, podporuje regeneraci buněk a dýchání pokožky. Použitá část byliny: plod.
Konopička bledožlutá (Dalanum segetum) – obsahuje velké množství kyseliny křemičité a křemičitanů, saponiny, třísloviny, pektin a další bioaktivní látky. Složení a obsah minerálů jsou podobné lidské krvi. Účinné látky pomáhají při regeneraci pojivových tkání a kolagenózách, jsou jim přisuzovány protizánětlivé účinky. Použitá část byliny: nať.
Pupečník asijský (Centella asiatica) – obsahuje pryskyřice (hlavně asiatikosidy), hořčiny a další bioaktivní látky včetně minerálů. Používá se preventivně u dermatitid, ekzémů, lupenky, celulitid, urychluje léčbu ran a regeneraci kožních buněk. Použitá část byliny: nať.
Růže stolistá (Rosa centifolia) – obsahuje silici (citronelol, geraniol), flavonoidy, vosky, třísloviny a sliz. Má antiseptické, čisticí a tonizační účinky. Používá se na výrazně poškozenou kůži a v kosmetických přípravcích pro nemluvňata. Použitá část byliny: korunní plátky.
Šalvěj lékařská (Salvia officinalis) – obsahuje silici, organické kyseliny, třísloviny, hořčiny, flavo noidy, saponiny, vitaminy skupiny B, pryskyřice a látky podobné ženskému hormonu estrogenu. Šalvěj má vynikající protizánětlivé, antiseptické a stahující účinky. Urychluje hojení ran a podporuje stimulaci buněčných membrán. Použitá část byliny: list.
Rašelina (Sphagnum) – extrakt z certifikovaných léčivých peloidů (rašelina) má vysoký obsah biologicky účinných huminových kyselin, kyseliny křemičité, vitaminů, rostlinných enzymů, sterolů a přírodních pryskyřic. Tyto účinné látky regenerují, hydratují a čistí pokožku, působí protizánětlivě, potlačují škodlivý vliv volných radikálů (působí tak proti stárnutí pokožky) a příznivě ovlivňují všechny životně důležité systémy těla.

Popis dalších účinných látek:
Panthenol – hustá tekutina patřící do skupiny vitaminů B. Jako součást lidské pokožky podporuje obnovu svrchní vrstvy kůže. Má především zklidňující a protizánětlivé účinky.
Kyselina mléčná (Acidum lacticum) – hydroskopická látka, ve vodě dobře rozpustná. Používá se na epitelizaci a tvorbu granulační tkáně, má hydratační účinky a pozitivně ovlivňuje pH pokožky (kyselost kožního pláště). Glycerin (Glycerol) – organická látka sladké chuti, která značně váže vodu. Zředěný glycerin má hydratační účinky (zajišťuje udržení vlhkosti v zevní vrstvě kůže), dodává jí přirozenou pružnost a hebkost.
Propylenglykol (Propandiol) – vlastnostmi podobný glycerinu.